Група «Дзвіночок»

      Вихователь: Бараннікова Олена Валентинівна.  
              Помічник вихователя:  Сунцова  Олена  Миколаївна.
 

Робота групи «Дзвіночок» направлена на розвиток мовленнєвої компетенції дошкільнят. В своїй діяльності педагог використовує різноманітні методи та засоби. Зокрема, вправи та завдання з програми HEART, яка впроваджується британською благодійною організацією «Save the children».

Провідною діяльністю педагога з дітьми є театралізована діяльність, як засіб розвитку мовлення дітей дошкільного віку. І це не випадково, тому що одним із продуктивних напрямів роботи в розвитку мовленнєвої активності дитини багатьма відомими педагогами та психологами визнано саме використання театралізованих ігор та вправ з творчими та інтелектуальним навантаженням.

Діти групи приймають активну участь в роботі гуртка «Театралізована скарбничка», метою якого також є розвиток мовленнєвих навичок дітлахів, зокрема: розвиток діалогічного та монологічного мовлення, оволодіння дітьми навичками зміни модуляцій голосу (сили, висоти, тону, темпу, тембру голосу), розвиток чіткої дикції. Гуртовці є постійними учасниками фольклорних, літературно-музичних свят та розваг, які проводяться в дитячому садочку.

Вихователь групи ставить за мету виховувати і розвивати в дітях творчі здібності, самостійність, впевненість в собі та своїх можливостях.

\

 

   

 

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт