Додаток до наказу

від 09.11.2018 № 65

 

 

ПОРЯДОК

надання пільги за харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти та організації безкоштовного харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста з сімей учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів

 

1. Порядок регулює механізм надання пільги за харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти та організації безкоштовного харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста з сімей учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів за рахунок місцевого бюджету.

 

2. Пільга за харчування у комунальних закладах дошкільної освіти надається батькам (одному з батьків)  або особам які їх замінюють, що мають статус учасника бойових дій та особам, що мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій та безкоштовне харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста надається  дітям з сімей учасників бойових дій (у тому числі члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій) які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення,   у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

 

3. Пільга розповсюджується  нарівні з рідними дітьми на падчерок  та пасинків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування тощо.

 

4. Документи, які дають право на користування пільгою, надаються до  адміністрації закладу, де виховується чи навчається дитина.

 

5. Адміністрація закладу, де виховується чи навчається дитина з сім’ї учасника бойових дій, або має статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів розглядає питання щодо надання пільги за наявності наступних документів:

- заява батьків (або одного з батьків) чи осіб, які їх замінюють;

- копія свідоцтва про шлюб (для сімей, в яких виховуються падчерки чи пасинки);

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення учасника бойових дій (крім членів сім’ї загиблого (або померлого) учасника бойових дій);

- довідка з військкомату, яка підтверджує безпосередню участь у бойових діях.

 

6. З осіб, які не подали необхідних документів для  надання відповідної пільги за харчування в комунальних закладах дошкільної освіти дітей та організації безкоштовного харчування в закладах загальної середньої освіти міста, плата справляється в розмірах, визначених органами місцевого самоврядування.

 

7. Рішення про звільнення від плати на поточний рік не може бути підставою для списання заборгованості, яка склалася раніше.

 

 

 

 

Заступник начальника                                                                      С. НЄСТЄРОВА

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт