Додаток
до наказу  
від  15.12.2017р. № 495/агд

 

 

Порядок надання пільги за харчування
в комунальних закладах дошкільної освіти
дітей з сімей учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції
та організації безкоштовного харчування
в закладах загальної середньої освіти
 міста
для учнів з сімей учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції

 

1. Порядок регулює механізм надання пільги за харчування в комунальних закладах дошкільної освіти дітей з сімей учасників бойових дій та дітей, що мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій в зоні антитерористичної операції та організації безкоштовного харчування в закладах загальної середньої освіти  міста для учнів з сімей учасників бойових дій, та тих, що мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій в зоні антитерористичної операції  за рахунок місцевого бюджету.

2. Пільга за харчування у комунальних  закладах дошкільної освіти надається батькам (одному з батьків)  або особам які їх замінюють, що мають статус учасника бойових дій та особам, що мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій в зоні антитерористичної операції; безкоштовне харчування в закладах загальної середньої освіти  міста надається  дітям з сімей учасників бойових дій (у тому числі члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій) в зоні антитерористичної операції .

3. Пільга розповсюджується  нарівні з рідними дітьми на падчерок  та пасинків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування тощо.

4. Документи, які дають право на користування пільгою, надаються до  адміністрації закладу, де виховується чи навчається дитина.

5. Адміністрація закладу, де виховується чи навчається дитина з сім’ї учасника бойових дій, або  має статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій в зоні антитерористичної операції, розглядає питання щодо надання пільги за наявності наступних документів:

- заява батьків (або одного з батьків) чи осіб, які їх замінюють;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія посвідчення учасника бойових дій (АТО);

- копія свідоцтва про шлюб (для сімей в яких виховуються пачерки чи пасинки)

- довідка з військкомату, яка підтверджує безпосередню участь у бойових діях (для членів сім’ї загиблого (або померлого)  учасника бойових дій в зоні антитерористичної операції).

6. З осіб, які не подали необхідних документів для  надання відповідної пільги за харчування в комунальних закладах дошкільної освіти дітей та організації безкоштовного харчування в  закладах загальної середньої освіти  міста, плата справляється в розмірах, визначених органами місцевого самоврядування.

 

7. Рішення про звільнення від плати на поточний рік не може бути підставою для списання заборгованості, яка склалася раніше.

 

 

 

     Начальник відділу освіти                                                       Т.В. Худоба

 

 

ЛИСТ  РОЗСИЛКИ

проекту рішення сесії Лисичанської міської ради

від «_____»_____________2017 року

 

Копію прийнятого рішення направити:

 

з/п

Підприємство, установа, організація

 

Кількість

екземплярів

1.

Фінансове управління міської ради

1

2.

Відділ освіти Лисичанської міської ради

4

3.

КП «Комбінат шкільного харчування»

1

 

 

 

 

Підпис відповідальної особи за підготовку рішення 

 

Прізвище, І.Б.

Займана посада

Підпис

Дата

Лагдан Н.В.

Головний спеціаліст відділу освіти

 

 

КАЛЕНДАР
«  Январь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібно займатися з дитиною фізкультурою:
Всего ответов: 24
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт