Матеріально-технічна база – необхідна умова функціонування навчального закладу і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення дитячого садка сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати додаткові освітні послуги, освітню діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.
  Заклад дошкільної освіти № 4 «Росинка» - це окрема 2 (двох) поверхова будівля загальною площею 2774 кв.м. збудована у 1968 році по типовому проекту. Складається з двох корпусів та об’єднана переходом.
  У дошкільному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей: кожна з 12 вікових груп має ігрову, спальну, гігієнічну кімнату та роздягальню. У закладі функціонують: кабінет завідувача, методичний кабінет, міні-музей «Бабусина світлиця», кабінет логопеда, кабінет психолога, медичний блок: кабінет медичної сестри, ізолятор; кабінет завгоспа, харчоблок, комора харчова, кабінет кастелянки, пральня, 2 (дві) їдальні для дітей садового віку з приміщеннями для миття посуду, музична та спортивна зали.
  Оформлення групових приміщень, залів кабінетів, відповідає естетичним та педагогічним вимогам, соціалізації дітей у відповідності до вимог Базового компонента дошкільної освіти України.
  Територія дошкільного закладу має естетичний вигляд, відповідає санітарно - гігієнічним нормам, озеленена, впорядковані квітники, має огорожу по всьому периметру. Також на території закладу розміщені господарські споруди та фізкультурна площадка. Ігрове та спортивне обладнання підтримується в задовільному стані, безпечне у використанні, періодично проводяться обстеження надійності устаткування, завезено пісок.
  Обладнано окремі ігрові майданчики для всіх вікових груп на яких розміщені тіньові навіси з настінним декоративним розписом та ігрове обладнання.