Група «Віночок»
 

Вихователь: Сухоносова Людмила Олексіївна.
        Помічник вихователя:  Швець Тетяна Миколаївна. 
 

      «В дошкільному закладі повинна завжди панувати розумна ласка, щирість, доброзичливість, теплий і лагідний настрій, радість тобто – щасливе дитинство»  - писала Софія Федорівна Русова.  Саме таку атмосферу щасливого дитинства відчуваєш, побувавши в групі «Віночок».

Все виховання в цій групі базується на пошані до особистості маленької дитини. Вихователі багато зробили для створення цікавого, змістовного предметно - ігрового середовища, осередків життєдіяльності дітей! 

«Від творчості педагога – до творчої дитини» - напрям їх  роботи. Вихователі мають естетичний  смак та неабияку майстерність в створенні картин з природного матеріалу, аплікації, використовуючи техніку квіллінг. Вони  вважають, що сприйняття мистецьких творів спрямоване на те, щоб дитина отримувала від цього емоційно – естетичну насолоду. 

Працюючи над проблемою художньо – естетичного розвитку, вихователі приділяють увагу знайомству дітей з різними видами художніх матеріалів, експериментують в роботі з фарбами, використовують нетрадиційні техніки зображувальної діяльності. 

Малювання дає дитині можливість виразити те, що в силу вікових обмежень вона не може  висловити словами. В групі працює гурток з аплікації та паперової пластики «Какаду», де діти проявляють свої технічні навички, вміння фантазувати, розвивати творчі здібності.

Під час виконання найцікавіших завдань відчуваєш у дітей радість натхнення, радість творчості. Перші кроки малят до мистецтва виявляють їх перші естетичні уподобання та інтереси, вважають педагоги цієї групи.

 

  

              

 

КАЛЕНДАР
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібно займатися з дитиною фізкультурою:
Всего ответов: 22
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт