Група «Віночок»
 

Вихователь: Сухоносова Людмила Олексіївна.

                         Баюк Діана Вікторівна

Помічник вихователя: Швець Тетяна Миколаївна.

     

     «В дошкільному закладі повинна завжди панувати розумна ласка, щирість, доброзичливість, теплий і лагідний настрій, радість тобто – щасливе дитинство» - писала Софія Федорівна Русова. Саме таку атмосферу щасливого дитинства відчуваєш, побувавши в групі «Віночок».

Все виховання в цій групі базується на пошані до особистості маленької дитини. Вихователі багато зробили для створення цікавого, змістовного предметно - ігрового середовища, осередків життєдіяльності дітей!

   Працюючи над проблемою екологічного виховання, вихователі групи «Віночок» створили всі умови для впровадження екологічної компетентність дитини, формування допитливості, формування навичок науково – дослідницької діяльності вихованців, виховання у дітей пізнавального інтересу до довкілля та розуміння його значення.

       Головною умовою реалізації завдань екологічного виховання в групі є створення еколого – розвивального предметного середовища, яке сприяє формуванню в дошкільнят екологічної вихованості, яка передбачає набуття уявлень про самоцінність та неповторність компонентів природи, прояв гуманних почуттів до живих істот, оволодіння початковими вміннями відчувати красу та милуватися нею, виважено поводитися в довкіллі, знати правила безпечної поведінки в природі.

    Тому група «Віночок» передусім займається навчанням екологічної культури, яку визначає як форму адаптації етносу до природних умов творення свого довкілля.

 

  

              

 

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт