Група «Ромашка»
 

      Вихователь:  Калініч Євгенія Олегівна,
                               Фарафонова Юлія Олександрівна.

        Помічник вихователя: Михайліна  Ірина  Тарасівна.
 

        Зображувальна діяльність відіграє велике значення для всебічного розвитку дитини. У процесі створення зображення в дитині формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Під час зображувальної діяльності дитина має можливість доступними засобами виразити свій емоційний стан, своє ставлення до навколишнього світу, вчаться самостійно створювати прекрасне, помічати його в повсякденному житті, у творах мистецтва.

     Ось чому педагоги групи «Ромашка» працюють над проблемою розвитку творчих здібностей дітей в образотворчої діяльності, використовуючи нетрадиційні техніки малювання.

      Окрім занять з малювання, ліплення, аплікації в групі проводяться заняття гуртка, вернісажі, організовуються творчі проекти. Як показали спостереження, малюкам найбільше подобаються малюнки на вільну тему. Завдяки ним, можна вирватися за рамки обмежень,  дати волю своїй фантазії. Наші педагоги створили умови, за яких усі знання діти одержують через свій особистий досвід у результаті своєї художньої практики. Працюючи з дошкільниками, вони завжди пам’ятають, що все велике починається з малого. Тому потрібно якомога раніше розвивати у дітей фантазію, спостережливість та увагу, формувати художньо-творчі навички.

       Нетрадиційні техніки зображувальної діяльності, рекомендовані О.І.Ликовою, ТРВЗ – педагогіка,  завжди викликають у дітей пізнавальний та емоційний інтерес. Виконані технікою тампонування, кляксографії, ниткографії, аерографії, набризгу, пластилінового живопису дитячі роботи показують розвинену у дошкільнят фантазію та уяву, художнє відчуття кольору та форми.

        Роботи дітей цієї групи часто експонуються в виставковому залі дитячого садка та на сайті дошкільного закладу і завжди викликають захоплення оточуючих.

 

   

 

Пошук
КАЛЕНДАР
«  Август 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
РАДІО ДЛЯ ДІТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
ОПИТУВАННЯ
Ваше любимое время года:
Всего ответов: 30
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт