Група «Ромашка»
 

Вихователь: Фарафонова Юлія Олександрівна.

                        Калініч Євгенія Олегівна

Помічник вихователя: Михайліна Ірина Тарасівна.

 

Навчання іноземної мови – не обов’язковий але бажаний компонент дошкільної освіти. Правильно побудований із лінгвістичних та дидактичного аспектів процес навчання сприяє реалізації змісту всіх освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти, збагачує різні сфери життєдіяльності дітей і має самостійне освітнє значення. Діти, які у дошкільному віці залучаються до вивчення іноземної мови, за умови, що це навчання організовували методично правильно, успішніше навчаються у школі, ліпше засвоюють курс будь-якої іноземної мови.

Ось чому педагоги групи «Ромашка» працюють над проблемою англомовної комунікативної компетенції (відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти), використовуючи ігрову діяльність та інформаційні комунікативні технології. Педагог, плануючи систему занять на навчальний рік, може самостійно визначати послідовність вивчення тем, доповнити чи замінити запропоновану програмою систему ситуацій і функцій спілкування.

Раз на тиждень у групі проводиться гурткова робота з англійської мови «Граючи учимося». Діти дуже радіють, вони разом з вихователями грають у рухливі та дидактичні ігри, вивчають вірші, пісні, скоромовки, пальчикові та артикуляційні гімнастики, переглядають та обговорюють пізнавальне англомовне відео, з якого дізнаються про нове та цікаве. Також протягом дня відбувається навчання англійської у процесі ігор. Педагог Фарафонова Ю. О. у своїй роботі використовує наочний матеріал та активно поповнює дитячий англомовний словник. Педагог Калініч Є.О., яка пройшла навчально-практичний семінар (18 годин) та отримала сертифікат «САДОЧОК – ПРОСТІР ДРУЖНІЙ ДО ДИТИНИ» використовує у гуртковій роботі методику «Лялька, як персона». У групі є дидактична лялька, на ім᾿я Майк, яка має власний паспорт та «приходить» до дітей з різними ситуаціями. Діти знають свого друга та завжди з радістю спілкуються з ним.

 

 

   

 

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт