Група № 12 «Курчатко»

 Вихователі: Рижкіна Людмила Вікторівна,
                                Бикова Світлана Сергіївна.
          Помічник вихователя: Грєбєшкова Світлана Борисівна.
     

           Світ мистецтва дуже цікавить дитину молодшого віку, він водночас викликає позитивні емоції та заохочує до створення власних робіт. На цьому віковому етапі малята зазвичай дуже схильні до наслідування дій дорослих.

З першими вміннями з’являються і перші вподобання, які в майбутньому проявляються у схильностях до певних видів художньо – естетичної діяльності. Враховуючи це, вихователі групи працюють над проблемою художньо – естетичного розвитку дітей засобами образотворчої діяльності. В групі працює гурток «Веселий олівець» з навчання дітей нетрадиційним технікам малювання.

Педагоги групи зацікавлюють малят різноманітними предметами, сюжетними картинами,скульптурами малих форм, цікавими дидактичними іграми з образотворчої діяльності.  А використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності (пальчикового живопису, тампонування, малювання вапняними паличками, ниткографія) лише посилюють зацікавленість дітей образотворчою діяльністю. Інтегровані та тематичні заняття, нетрадиційні заняття гуртка «Веселий олівець» завжди викликають у дітей пізнавальний та емоційний інтерес. Педагоги вважають, що саме на основі емоційної чутливості та сенсорних здібностей у дітей формується художнє мислення. Дитина починає співвідносити художні образи з реальним життям, робити перші успіхи.

Вихователі цієї групи завжди враховують індивідуальні бажання та можливості своїх маленьких вихованців, створюють сприятливі умови для їх реалізації та поважають вибір і думку кожного малюка.

              

Календарь
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
РАДИО ДЛЯ ДЕТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Наш опрос
Важливість проведення профілактичних щеплень для дитини:
Всего ответов: 51
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт