Група № 1 «Метелики»
 

  Вихователь: Безволенко Світлана Вікторівна.
          Помічник вихователя: Чигиринська Юлія Віталіївна.
                                                                                                                        

Ранній вік – це вік, яких характеризується підвищеною емоційною чутливістю до сприймання всього, що оточує малюка.

Все нове, що з’являється в полі зору дитини третього року життя, одразу викликає інтерес та захоплення. За допомогою сенсорних відчуттів  вона отримує найпростіші уявлення про предмети та явища навколишнього світу.  Саме тому в цьому віці особливого значення треба надавати розвиткові сенсорної культури (ознайомленню з основними кольорами, формуванню вмінь з обстеження предметів, розвитку слухового, зорового сприймання).

Від самого народження на дитину впливають різноманітні подразники: температура повітря й води для купання, освітлення, голосні звуки, зовнішні ознаки предметів, обличчя близьких людей.

Вихователі вважають, що якщо вчасно не зафіксувати уваги малюка на цих сенсорних відчуттях, інтерес до них швидко зникає, а враження від сприйнятого не будуть яскравими.  І вони роблять все, щоб забезпечити малюкові широкі можливості користуватися кожним з п’яти відчуттів: дивитися, слухати, торкатися руками, спробувати на смак, сприймати на запах.

В групі «Метелики» вирішують проблему сенсорного розвитку малюків за  допомогою модернізованого монтессорі – матеріалу. Вихователі групи створили своїми руками дуже цікаве предметно – ігрове середовище: цікаві розвивальні панно та килимки, чарівні дощечки, кубики – вкладиші, ємності для пересипання круп, піску, зернят, природного матеріалу.

 

Дуже цікаво спостерігати як після занять з сенсорним матеріалом, маленькі діти самостійно прибирають за собою столи, наводять лад у групі. Це теж рекомендовано монтессорі – педагогікою.

 
    

 

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт