Група № 2  «Веселка»

                    Вихователь: Метасьова Наталія Степанівна.
                Помічник вихователя: Гребьонкіна  Ірина  Василівна.
    
   

     Емоції – це своєрідний місток між внутрішнім світом малюнка і внутрішнім оточенням, вважають педагоги групи «Веселка».

Останні два роки вони працюють над проблемою розвитку емоційно – естетичного ставлення до театрального мистецтва, ознайомлюються з його роллю у житті людини. Вихованці цієї групи – активні учасники фестивалів, конкурсів, театралізованих дійств, святкових вистав.

Цікаво спостерігати як малюки за власним бажанням імпровізують у повсякденні та отримують задоволення й позитивні емоції. Готуючи нову виставу, інсценування знайомого художнього твору, вони проявляють зацікавленість та відповідальне ставлення до процесу підготовки, безпосереднього виконання своїх ролей. В середній групі діти займаються виготовленням яскравих декорацій та костюмів за участю батьків та педагогів. Вихователі вважають, що в театральній діяльності у дітей виховується впевненість у своїх силах,  стимулюється прагнення до самореалізації та самоствердження. Заняття театрального гуртка «Бджілка» проходять завжди весело й цікаво, бо у дітей не тільки формуються уявлення про різні види театру (пальчиковий, ляльковий, тіньовий, театр іграшок та інші), а й розвиваються елементарні акторські вміння. Діти вчаться перевтіленню в конкретні образи цілком відтворенні відповідної міміки, інтонації, рухів, жестів сценічних героїв. Особливого естетичного забарвлення ці вистави набули в поєднанні з виконанням пісень, грою на музичних інструментах, танцями.

Важливим моментом вихователі вважають те, що діти вчаться висловлювати оцінно – етичні судження, передавати своє ставлення до персонажів на основі аналізу їхніх вчинків з позиції норм моралі.

«Відчуваєш справжнє задоволення від того, що бачиш: діти емоційно розвиваються та отримують почуття насолоди від самостійної акторської
діяльності» - розповідає вихователь
Метасьова Н.С. 

               

 

       

КАЛЕНДАР
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібно займатися з дитиною фізкультурою:
Всего ответов: 22
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Вхід на сайт