Група № 2  «Веселка»

                    Вихователь: Метасьова Наталія Степанівна.
                Помічник вихователя: Гребьонкіна  Ірина  Василівна.
 

Як навчити дитину дошкільного віку правильно, красиво, а головне, повними реченнями розмовляти? Це питання турбує багатьох сучасних батьків. Тут головне підібрати правильну тактику і тоді така задача буде виповнена з легкістю. Вихователь групи «Веселка» Метасьова Н.С. останні три роки працює над темою «Розвиток зв’язного мовлення дітей за допомогою мнемотаблиць». Цей прийом не тільки значно покращує мову дітей, але й позитивно впливає на логічне мислення, зорову пам'ять, фантазію.

Часто буває так, що дитина не хоче вивчати вірш, пісню, бо їй це може бути нецікаво. Але якщо цей текст буде супроводжуватись схематичним зображенням, то це обов’язково приверне увагу і, звичайно ж, запам’ятається. Власний досвід вихователя говорить про те, що діти швидко та з легкістю вивчають напам’ять віршований твір, якщо кожен рядок має посилання на певний малюнк.

Вихователь вважає: «діти легко та швидко зможуть запам’ятати буть-який текст, котрий супроводжується схематичними зображеннями. Таке заняття буде дуже цікавим, а час пройде непомітно. Більш того, до цього методу можуть звертатись не лише вихователі, але й батьки. Спільна робота дуже гарно вплине на дитину, і за короткий час можна буде досягти гарних результатів, а саме – систематичності та послідовності мислення, гнучкого розуму, чудової пам'яті, розвинутої мови».

               

 

       

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт