Група № 6 «Казка»

                  Вихователь: Левченко Тетяна Володимирівна.
               Помічник вихователя: Будко Тетяна Миколаївна.

 

     Природа залишає свій слід в душі кожної дитини тому, що вона всебічно впливає на всі її почуття. Радість в дитини викликає і яскраве сонце, і зелений листочок, і маленька комаха, і велика тварина. Світ великий, а дитина мала, і досвід дитини обмежений. Але вона сама намагається дізнатися про те, що її цікавить. Педагоги групи «Казка» вирішили працювати над проблемою формування пізнавального інтересу до природи, бажання доглядати її, берегти і любити.

     Головне завдання вихователів в цьому напрямку - навчити дитину спостерігати , а не давати їй бездумно дивитися на природу, вчити розуміти природні явища, зв’язок між ними. Розглядаючи, порівнюючи, зіставляючи малята вчаться «бачити», і «розуміти», у них розвивається мислення та мовлення.

     Окрім занять по ознайомленню дітей з природою в групі проводяться заняття гуртка «Скарбнички природи». Діти з цікавістю сприймають інформацію про різноманітні явища і об’єкти природи, уважно слухають та інсценують оповідання та казки природознавчого напрямку, вчаться складати загадки про явища природи.

     Вихователі групи намагаються не тільки знайомити дітей з чарівним світом природи, а й виховують у них уявлення про людину як частину природи, прагнення кожної дитини робити хай найпростішу, але корисну справу, аби зберегти природу.

 

                  

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт