Група «Соняшники» № 9 

       Вихователь: Лазаренко Тамара Дмитрівна. 
       Помічник вихователя: Савченко Яна Олександрівна.
 

                 Виховання правильного ставлення до природи, уміння дбайливо поводитися з нею має велике значення вже в дошкільний період життя дитини. Педагоги групи вважають, що виховуючи дітей треба щоденно прилучати їх до таїнств і краси природи, щоб уже в ранньому дитинстві в кожній людині зародилося почуття спільності з нею.

            Кожного дня вихователі з дітьми під час прогулянок,  екскурсії, цільових прогулянок в природу, спостереження та чергування в куточках природи, проводять нескладні досліди, читають книжки, розглядають картини, милуються красотою природи та вчаться аналізувати ставлення людини до природи. У такий спосіб вони всебічно розвивають дитину: розширюють її кругозір, відкриваючи одне за одним явища природи показуючи їхню незвичайність, взаємозв’язок.

           В останні роки педагоги цієї групи ведуть  поглиблену роботу по ознайомленню дітей з природою космосу, та ставлять перед собою завдання:

Ø на основі елементарної астрології сформувати у дітей уявлення  про простір, який існує за межами планети Земля;

Ø дати дітям поняття про зв'язок землі та Космосу, про засоби дослідження космосу людиною (космічні кораблі, космонавти, астронавти, астрономи).

     В дитячому садочку існує музей космосу, де зібрано цікавий наочний матеріал, зроблено макети поверхні планети Земля, представлені іграшкові космічні літаки, ракети, станції та різноманітні дидактичні ігри згідно віку дітей. На стіні наче з ілюмінатора космічного корабля можна спостерігати за планетами Сонячної системи та сузір’ями, які яскраво підсвічуються.

        Завдяки своїй роботі педагоги не тільки дали можливість дітям довідатися про Сонце та планети Сонячної системи, найяскравіші сузір’я  та зірки, розвили уважність, спостережливість, сприйняття та уяву.

А найголовніше – викликали в дітях позитивні емоції, залишивши в їх душах яскраві враження.

 

 

             
           
Календарь
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
РАДИО ДЛЯ ДЕТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Наш опрос
Важливість проведення профілактичних щеплень для дитини:
Всего ответов: 51
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт