Група № 4  «Колобок»
 

          Вихователь: Ярцева Людмила Миколаївна, 
                                 
Лисянська Анна Юріївна.
         
Помічник вихователя: Боброва Маргарита Вікторівна.   

     Виховне значення природи важко переоцінити. Спілкування з природою позитивно впливає на людину, робить її добрішою, будить в ній кращі почуття.

      Тому вихователі групи «Колобок» вирішили з малечку  прищеплювати дітям любов до навколишнього середовища.

      Вони  знайомлять дітей з природою, з тими змінами, які відбуваються в ній в різні пори року. На основі набутих знань формуються такі якості, як реалістичне розуміння явищ природи, допитливість, вміння спостерігати, логічно мислити, естетично, з цікавістю та любов’ю відноситись до всього живого.  Виховують любов до природи, навички бережного відношення до неї, турботу про живі істоти народжують не тільки інтерес до природи, але й сприяють формуванню в дітей кращих рис характеру, таких, як патріотизм, працелюбність, повагу до праці дорослих, які охороняють та примножують природні багатства.

       Знайомити  дітей з природою, виховувати любов до неї допомагає куточок природи у групі, де є кімнатні рослини та акваріум з рибками.

       Жителів куточка природи діти бачать кожного дня, це полегшує роботу вихователя, під його керівництвом діти систематично спостерігають та доглядають за живими організмами. В процесі догляду за ними діти отримують уявлення про багатство рослинного та тваринного світу на землі, про те, як ростуть та розвиваються рослини, які умови для них слід створювати. Все це сприяє формуванню в дітей почуття прекрасного.

 

                    

                                   

КАЛЕНДАР
«  Февраль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
ОПИТУВАННЯ
Вихідні в родині супроводжуються:
Всего ответов: 10
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт