Група № 4  «Колобок»
 

          Вихователь: Ярцева Людмила Миколаївна, 
                                 
Нищегльод Світлана Василівна.
         
Помічник вихователя: Боброва Маргарита Вікторівна.   
   
 

          Одне з головних завдань в роботі сучасного дошкільного закладу, визначеною Законом України «Про дошкільну освіту» є збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей.

     В збереженні та укріпленні психічного здоров’я малят велику роль грає психотерапія (ігротерапія, музикотерапія, кольоротерапія, казкотерапія, сміхотерапія,  пісочна терапія).

Проблема над якою працює група «Колобок»- це збереження та укріплення психічного здоров’я дітей засобом пісочної ігротерапії.

Ігри з піском (сендплей) позитивно впливають на розвиток психіки дитини, стабілізують емоційний стан маленької дитини, особливо,  якщо в них приймають участь дорослі. Як показав досвід роботи вихователів групи, малюки отримують велику насолоду від процесу  гри з піском. У малят  успішно розвивається дрібна моторика рук, тактильна чуттєвість. Це стимулює розвиток центру мови мозку і формує увагу та пам'ять.

Спостереження показали, що ігри піском позитивно впливають на емоційне самопочуття дітей.

Дитина в процесі ігор з піском має можливість виказати свої самі глибокі емоційні переживання.

 

Мета пісочної терапії - не змінювати особистість дитини, а дати можливість малюкові бути самим  собою. На базі цієї групи існує гурток з пісочної анімації. Діти малюють  сіллю, а потім доповнюють свої картини сухим листячком, квітами, камінцями. При виконанні таких робіт діти можуть висловити свої емоції та почуття. Вони працюють вільно і роблять цілий ряд незалежних дій. 

                    

                                   

КАЛЕНДАР
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібно займатися з дитиною фізкультурою:
Всего ответов: 22
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт