Група № 4  «Колобок»
 

          Вихователь: Ярцева Людмила Миколаївна, 
                                  Подколзіна Тетяна Сергіївна.
         
Помічник вихователя: Дмитренко Наталія Володимирівна.   
   
 

          Одне з головних завдань в роботі сучасного дошкільного закладу, визначеною Законом України «Про дошкільну освіту» є збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей.

     В збереженні та укріпленні психічного здоров’я малят велику роль грає психотерапія (ігротерапія, музикотерапія, кольоротерапія, казкотерапія, сміхотерапія,  пісочна терапія).

Проблема над якою працює група «Колобок»- це збереження та укріплення психічного здоров’я дітей засобом пісочної ігротерапії.

Ігри з піском (сендплей) позитивно впливають на розвиток психіки дитини, стабілізують емоційний стан маленької дитини, особливо,  якщо в них приймають участь дорослі. Як показав досвід роботи вихователів групи, малюки отримують велику насолоду від процесу  гри з піском. У малят  успішно розвивається дрібна моторика рук, тактильна чуттєвість. Це стимулює розвиток центру мови мозку і формує увагу та пам'ять.

Спостереження показали, що ігри піском позитивно впливають на емоційне самопочуття дітей.

Дитина в процесі ігор з піском має можливість виказати свої самі глибокі емоційні переживання.

 

Мета пісочної терапії - не змінювати особистість дитини, а дати можливість малюкові бути самим  собою. На базі цієї групи існує гурток з пісочної анімації. Діти малюють  сіллю, а потім доповнюють свої картини сухим листячком, квітами, камінцями. При виконанні таких робіт діти можуть висловити свої емоції та почуття. Вони працюють вільно і роблять цілий ряд незалежних дій. 

                   

Календарь
«  Март 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
РАДИО ДЛЯ ДЕТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Наш опрос
Ваше любимое время года:
Всего ответов: 10
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт