23 листопада 2017 року в  дошкільному навчальному закладі  №4 «Росинка»  відбувся конкурс - огляд «Природознавчі осередки нашої групи».

     Даний конкурс мав на меті створення та поповнення розвивального природничого простору ДНЗ, що сприяло б пізнавальному розвитку дошкільнят. У конкурсі взяли участь вихователі всіх вікових  груп.

     Аналіз результатів конкурсу показав творчий підхід вихователів до представлення природничих осередків, а саме: місце розташування, відповідність наповнення куточка рослинами (тваринами)  програмним  вимогам,  віковому рівню  дітей, безпечність, привабливість,  доглянутість, наявність інвентарю для догляду, відповідність санітарним вимогам та правилам безпеки, естетичне оформлення куточка природи.

     За підсумками конкурсу визначені місця за кращий природничий осередок .

I місце -  групи « Колобок», «Віночок», «Курчата», «Казка».

II місце – групи «Сонечко», «Віні-Пух», «Мальвіна», «Соняшник».

IIІ місце – групи «Метелики», «Ромашка», «Дзвіночок», «Веселка».

     Активне спілкування з природою народжує і зміцнює у дитини безцінну якість, властиву людській особистості - доброту. І від того як ми їх виховуємо, залежить майбутнє Землі, те якою вона буде через століття. Саме тому екологічному вихованню необхідно приділяти належну увагу і робота з екологічного спрямування має бути не епізодична, а глибоко продумана, систематична, цілеспрямована.

 


 

Календарь
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
РАДИО ДЛЯ ДЕТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Наш опрос
Важливість проведення профілактичних щеплень для дитини:
Всего ответов: 51
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт