Група «Мальвіна» 

 Вихователі:  Добровольська Ольга Володимирівна.

          Помічник вихователя:  Дмитренко Наталія Володимирівна. 
 

      Найкраще виховання – це запрошення малюків до роздумів,- вважають засновники ТРВЗ, а разом з ними і вихователі групи «Мальвіна». І не тільки до роздумів, а й до фантазування, логічного мислення, прояву творчості. Для цього в групі педагогами створені всі належні умови.

Особливу зацікавленість у малюків викликає пошуково - дослідницька робота в  природі. Всі  цікаві досліди з неживою природою вони проводять на ділянці групи і в спеціально організованій дослідницькій лабораторії. Які  бажання та незабутні враження викликають у дітей створені ними парфуми, виготовлені зразки мила, «діючі» вулкани, льодові та сніжні скульптури. Маленькі  дослідники вчаться по-дорослому ставитися відповідально до результатів своєї праці, розмірковувати, встановлювати партнерські відносини з товаришами. Цікаві, різноманітні досліди допомагають дітям групи «Мальвіна» пізнавати науково достовірні знання, формувати екологічний світогляд та культуру.

В групі працює гурток «Краплинка». Вихователі вважають, що якщо вже в ранньому дитинстві формувати у дітей почуття емоційного зближення з природою, вміння бачити її красу та велич. Подорослівши, така людина ніколи своїми діями не нашкодить оточуючий природі, бо природа збагачує людину духовно, спілкування з нею сприяє формуванню позитивних моральних якостей.

Ось чому обираючи цей напрям освітньо-виховної роботи з дітьми, педагоги групи «Мальвіна»  не тільки розвивають психічні процеси, а й вчать малюків жити у злагоді з природою та оточуючим довкіллям.

                        

          

КАЛЕНДАР
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібно займатися з дитиною фізкультурою:
Всего ответов: 22
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт