Завідувач ДНЗ №4 «Росинка»

   Боднар Наталія Миколаївна   

   Завідувач ДНЗ №4 «Росинка» 

 
             Обрати професію за покликанням і присвятити їй життя - це справжнє щастя. І такою щасливою людиною почуває себе наша завідуюча Наталія Миколаївна Боднар.

       Наталія Миколаївна вміло прогнозує та цілеспрямовано планує діяльність всього колективу, спрямовує свою роботу на підвищення кваліфікації педагогів, реалізацію їхнього творчого потенціалу, впровадження нових педагогічних технологій для забезпечення особистісно-орієнтованого навчання та виховання дошкільників.

    Заходи різного рівня, проведені на базі дитячого садка, відзначаються ретельною продуманістю, професійною підготовкою, науковою новизною й готуються з ентузіазмом та ініціативою.

      Завідувач закладу - це ділова, енергійна, цілеспрямована особистість. Вона не лише генерує чудові ідеї, а й уміє впроваджувати їх у життя, завжди перебуває в пошуку нових моделей управління - відкритих та демократичних. Численні грамоти, дипломи, подяки свідчать про те, що колектив ДНЗ № 4 «Росинка» та його керівник - на правильному шляху. Та найбільша нагорода - це усміхнені обличчя вихованців і вдячність батьків за повсякденну  працю педагогів.

   Кучер Оксана Миколаївна

  Вихователь - методист  ДНЗ №4 «Росинка»

       Оксана Миколаївна  -  активна, наполеглива, цілеспрямована, працелюбна людина. Свою методичну діяльність спрямовує на постійне осучаснення освітнього процесу в закладі. Має організаторські, лідерські вміння, здатність до пошуку нових форм роботи, здібність до навчання та саморозвитку.

         Про неї можна відверто сказати, що вона є двигуном з потужним духовним та професійним потенціалом.

         Педагоги бачуть в ній надійного колегу, товариша та рівноправного учасника виховного процесу в ДНЗ №4 «Росинка».

 

Колектив ДНЗ № 4 "Росинка"