Комунальний заклад 

         «Дошкільний  навчальний заклад

              (ясла - садок)  № 4 «Росинка» 

        У затишному куточку міста Лисичанська  живе та працює згуртований, спроможний виконувати поставлені перед ним задачі,  колектив однодумців-освітян дошкільного навчального закладу (ясел – садка) № 4 «РОСИНКА»  Лисичанського міського відділу освіти, для яких дитяча особистість, її творчий розвиток є сенсом життя.  Очолює дошкільний навчальний заклад «Росинка» завідувач Боднар Наталія Миколаївна.

         «РОСИНКА» - це сучасний дошкільний навчальний заклад, який поєднує в своїй діяльності тенденції сьогодення та традиції минулих років, характеризується комфортністю середовища,  якістю освітніх послуг та забезпечує  належні умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу (фізичного, психологічного, соціального), сприяє гармонійному та особистісному зростанню кожного вихованця. Вперше заклад гостинно відкрив свої двері для наймолодших мешканців міста у 1968 році.

      Наш дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти в Україні, Статуту закладу, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та інших нормативних документів Міністерства освіти і науки України.

      Розуміючи, що відчуття власної щасливої території допомагає нашим дітям рости самостійними, веселими, самодостатніми. Педагоги закладу подбали про створення доцільного, зручного та  інформативного розвивального середовища,  яке сприяє розвиткові природної цікавості дитини до пізнання світу, забезпечує умови для набуття навичок практичного життя, надає  дитині свободу вибору, налаштовує на позитивні емоції,  розвиває  здібності дітей, відповідно до їх нахилів та уподобань.

      ДНЗ № 4 «Росинка»  повністю забезпечений педагогічними працівниками У дошкільному закладі працюють: завідувач, 2 вихователя – методиста, 2 медичні сестри,  25 вихователів, 2 музичних керівника, практичний психолог, інструктор з фізичної культури, вчитель – логопед, які мають спеціальну освіту, та турботливий обслуговуючий персонал.

     Педагоги дитячого садка - це єдиний творчий педагогічний колектив, який охоче ставиться до інноваційних кроків, власного експериментування. Усі педагоги мають спеціальну педагогічну освіту.  Велике значення для підвищення професійної майстерності та розвитку творчості педагогів має планомірне проведення курсової перепідготовки та атестації.

        Накопичення практичного і теоретичного досвіду педагогів було спрямовано на оптимальний розвиток кожної дитини. Це підтверджують результати моніторингу психолого-педагогічної готовності дітей до школи, де співвідношення високого та середнього рівнів говорять про те, що робота проводиться на достатньому рівні.

     У 2017 - 2018 навчальному році річними завданнями закладу окреслені такі питання:

  • Спрямувати діяльність з дітьми на формування уявлень про світ природи за допомогою ІКТ.
  • Продовжувати роботу над зміцненням здоровя дітей через використання здоровязберігаючих технологій.
  • Впровадити в освітній процес  використання сучасних інтерактивних технологій  комунікативно-мовленнєвого  розвитку.

        КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 «Росинка»
розташовано за адресою:

м. Лисичанськ, Луганської області, вул. Юнацька, б.  № 98  тел. 7 – 37 – 91.

        Дошкільний заклад гостинно відчиняє двері з 6.30 до 18.30 для дітей віком від 2 до 6(7) років.

Тип закладу: загального розвитку. Для дітей з особливими потребами не в повному обсязі створені умови (відповідно до ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»), але в місті функціонує 3 групи інклюзивного напрямку, найближча знаходиться в ДНЗ № 3 "Дюймовочка".

Мова навчання: українська, російська.

В ДНЗ функціонують 12 груп:

  •  3 групи - раннього віку (від 2 до 3 років);
  •  3 групи молодшого дошкільного віку  (від 3 до 4 років);
  •  3 групи середнього дошкільного віку (від 4 до 5 років);
  •  3 групи старшого дошкільного віку(від 5 до 6 (7) років);

     Загальна кількість дітей у 2017/2018 навчальному році - 285.

     В закладі не передбачено надання додаткових освітніх послуг.

 

ЛАСКАВО   ПРОСИМО!

 

Пошук
КАЛЕНДАР
«  Сентябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
РАДІО ДЛЯ ДІТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
ОПИТУВАННЯ
Ваше любимое время года:
Всего ответов: 34
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт