ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСИЧАНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н  А  К  А  З

 

«09»  листопада 2018                                                         № _65____

м. Лисичанськ

 

Про організацію харчування

дітей у закладах освіти

 

            Керуючись п. 6 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 
п. 3 ст. 56 Закону України «Про освіту», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», 
ст. 2 ч. 4, п.19 ст. 6  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального 
захисту», згідно з рішенням сесії Лисичанської міської ради від 25.10.2018  № 52/800, 
з метою посилення соціального захисту дітей.

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти:

1.1. Надати з 01.01.2019 по 31.12.2019 включно  пільгу у розмірі 100% від визначеного Лисичанською міською радою  розміру батьківської плати  за харчування в комунальних закладах дошкільної освіти дітей з сімей учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів відповідно до Порядку надання пільги за харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти та організації безкоштовного харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста з сімей учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів (додається).  

 

1.2. З 01.01.2019 по 31.12.2019 включно організувати безкоштовне харчування в закладах загальної середньої освіти  міста під час освітнього процесу для дітей з сімей учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів відповідно до Порядку надання пільги за харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти та організації безкоштовного харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста з сімей учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів (додається).  

1.3. З 01.01.2019 по 31.12.2019 включно організувати безкоштовне харчування в закладах загальної середньої освіти міста під час освітнього процесу для учнів 1-4 класів.

1.4 Пп. 1.1,  1.2 та 1.3 розповсюджується на КЗ «Лисичанський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад «Барвінок».

1.5. Довести інформацію про надання пільги до зацікавлених осіб шляхом розміщення наказу та Порядку на інформаційних стендах та сайтах закладів освіти.

 

2. П. 1.1-1.3 цього наказу набирають чинності з 01.01.2019  і діють у разі наявності відповідних бюджетних призначень у міському бюджеті на  2019 рік.

 

3.Контроль за виконанням наказу покласти на керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти та головних спеціалістів відділу освіти Лагдан Н.В. і  Растєряєву О.В.

 

 

 

 

 

Заступник начальника                                                                                С. НЄСТЄРОВА

Додаток до наказу
від  09.11.2018р. № 65

КАЛЕНДАР
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПИТУВАННЯ
Чим любить займатися дитина в дитячому садку?
Всего ответов: 21
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт