«Рухова активність – одна із складових фізичного розвитку дошкільників»

   Дитина зростає веселою, бадьорою та спритною, допитливою та   активною   лише за умови, якщо вона почувається здоровою. Тому постійна турбота про фізичний розвиток і зміцнення здоров'я дітей є одним з основних завдань дошкільного закладу.

    Щоб домогтися належного рівня організації цієї роботи, вихователі-методисти систематично вивчають її стан і здійснюють відповідний методичний супровід.

         З цією метою 19 жовтня в ДНЗ №4 «Росинка» вихователями-методистами Варган Г.Ф., Кучер О.М.  було проведено ділову гру для вихователів «Рухова активність – одна із складових фізичного розвитку дошкільників». На меті було закріпити знання педагогів щодо основних завдань дошкільного закладу з фізичного розвитку дітей. На початку заходу  педагоги прослухали консультацію та практичні поради інструктора з фізичної кільтури  Бєлоусової М.С. на тему «Як підготувати дитину для кращого оволодіння спортивними іграми та вправами».  Учасники ділової гри брали участь у конкурсах "Шифрувальники", «Запитання-відповідь», «Хто кого», "Так чи ні", «Продовжи афоризм», мали змогу продемонструвати свої вміння у володінні спортивними іграми – бадмінтон, баскетбол, футбол, скраклі.    

         Після закінчення ділової гри  педагоги поділилися своїми враженнями від заходу, а також закріпили знання    про фізичний розвиток дітей, шляхи оптимізації рухової активності    як основи системи  фізичного виховання в ДНЗ.  

Пошук
КАЛЕНДАР
«  Август 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
РАДІО ДЛЯ ДІТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
ОПИТУВАННЯ
Ваше любимое время года:
Всего ответов: 30
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт