Відкрите інтегроване навчально-пізнавальне заняття
з економічного розвитку та розвитку зв’язного мовлення
«Купуємо товари».

 

     26 жовтня в старшій  групі «Соняшник» вихователь Лазаренко Тамара  Дмитрівна провела відкрите інтегроване навчально-пізнавальне заняття з економічного розвитку та розвитку зв’язного мовлення «Купуємо товари» у формі гри-стратегії. Головна мета  –  формувати у дітей уявлення про товари й товарно-грошові відносини,  створити ситуацію необхідності самостійного вибору, прийняття рішення, вправляти в умінні домовлятися, переконливо доводити власну думку іншим.

     Діти показали високий рівень знань,    вони чудово орієнтуються в економічних термінах:  «трудові ресурси», «природні ресурси», «бартерний обмін», «товар», «послуга», «реклама», «сімейний бюджет». Залюбки ділилися своїми знаннями з гостем групи  веселим Буратіно. Розповіли йому про першочергові потреби людини, професії дорослих.

     У  грі-стратегії «Супермаркет» кожен з  дітлахів мав    свою роль. Так, діти перетворилися в завідувача супермаркетом, менеджера, охоронця, продавців-консультантів,   покупців, тощо. Вони обирали товар згідно свого бюджету, йшли на касу, стояли в черзі, оплачували. Якщо їм не вистачало грошей на потрібні продукти, то вони відвідували банк та обмінювали гроші.

     Заняття було цікавим та пізнавальним для дітей, мало практичну значущість для педагогів закладу.

КАЛЕНДАР
«  Октябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібно займатися з дитиною фізкультурою:
Всего ответов: 4
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт