Відкрите інтегроване навчально-пізнавальне заняття
з економічного розвитку та розвитку зв’язного мовлення
«Купуємо товари».

 

     26 жовтня в старшій  групі «Соняшник» вихователь Лазаренко Тамара  Дмитрівна провела відкрите інтегроване навчально-пізнавальне заняття з економічного розвитку та розвитку зв’язного мовлення «Купуємо товари» у формі гри-стратегії. Головна мета  –  формувати у дітей уявлення про товари й товарно-грошові відносини,  створити ситуацію необхідності самостійного вибору, прийняття рішення, вправляти в умінні домовлятися, переконливо доводити власну думку іншим.

     Діти показали високий рівень знань,    вони чудово орієнтуються в економічних термінах:  «трудові ресурси», «природні ресурси», «бартерний обмін», «товар», «послуга», «реклама», «сімейний бюджет». Залюбки ділилися своїми знаннями з гостем групи  веселим Буратіно. Розповіли йому про першочергові потреби людини, професії дорослих.

     У  грі-стратегії «Супермаркет» кожен з  дітлахів мав    свою роль. Так, діти перетворилися в завідувача супермаркетом, менеджера, охоронця, продавців-консультантів,   покупців, тощо. Вони обирали товар згідно свого бюджету, йшли на касу, стояли в черзі, оплачували. Якщо їм не вистачало грошей на потрібні продукти, то вони відвідували банк та обмінювали гроші.

     Заняття було цікавим та пізнавальним для дітей, мало практичну значущість для педагогів закладу.

Пошук
Запрошуємо!
КАЛЕНДАР
«  Май 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
РАДІО ДЛЯ ДІТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
ОПИТУВАННЯ
Ваше любимое время года:
Всего ответов: 24
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт