24 жовтня в старшій  групі «Веселка» (вихователь Метасьова Наталія Степанівна) відбулося відкрите заняття з розвитку мовлення «Дружбинка об’єднує дітей». В основу заняття було покладено технологію складання описових розповідей за схемами. Слід зазначити, що навчання дошкільника базується не на абстрактних поняттях і словах, а на конкретних образах, безпосередньо сприйнятих дитиною.

     Під час заняття до хлопчаків та дівчат завітала Дружбинка (віртуальний герой), підняла всім настрій та поспілкувалася. Малята  розповіли  їй, якими треба бути доброзичливими, вдячними та уважними до своїх товарищів  і  друзів.

      На занятті діти складали описові розповіді на тему «Мої друзі» за картинками-символами, розповідали мирилки за мнемосхемами, повідали гостям казку «Три ведмеді» за допомогою доріжки знаків-символів.

       В групі панувала дружня та доброзичлива атмосфера, позитивний настрій.  Малюкам дуже сподобалося спілкуватися з Дружбинкою.

     Під компетентним та  чуйним керівництвом педагога, оволодіння знаково-символічними засобами стає невід’ємною частиною розвитку дитини, яке дає можливість піднятися  у навчанні  ще на одну сходинку  вгору. 

 

Календарь
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
РАДИО ДЛЯ ДЕТЕЙ
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Наш опрос
Важливість проведення профілактичних щеплень для дитини:
Всего ответов: 51
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт