Група «Вінні - Пух»         

   Вихователі: Душанова Катерина Сергіївна,
                          Литовченко Яна Романівна.


     Помічник вихователя: Олейник Ірина Василівна.
 

               Базовий компонент дошкільної освіти в Україні одним з важливіших напрямів роботи сучасного дошкільного закладу вважає роботу педагогів по формуванню у малюків  елементарної життєвої компетентності щодо своєї безпеки в життєвому середовищі.

     Дані державних статистичних служб засвідчують, що з кожним роком збільшується кількість травмованих дітей. Розглянувши проблему безпеки життєдіяльності та охорони життя дітей, педагоги визначили для себе такі завдання:

Ø формувати у дітей знання про предмети та явища, особливості стосунків між людьми.

Ø вправляти в елементарних вміннях, навичках поведінки в різних ситуаціях;

Ø створювати максимально безпечні умови перебування дитини в оточуючому середовищі: в дитячому садку, вдома,  у дорозі, на вулиці, в транспорті, в природному довкіллі.

    Проведення різних форм роботи з питань ОБЖД  формує у малят уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питань особистої безпеки, правильно діяти в певних ситуаціях. Педагогами групи створено предметно-розвивальне середовище: розвивальна ковдра-панно з вивчення правих дорожнього руху, макет  з дорожнього руху, сюжетно-рольові ігри «Пожежники», «Водії», екологічна стежинка «Природа – друг, коли ти її добре знаєш », фото та ілюстративний матеріал, добірка тематичних предметних та сюжетних картинок, добірка дитячої художньої літератури з БЖД. В роботі з дітьми використовуються різні форми роботи: моделювання ситуацій, ігри-подорожі, задачі-казки, зустріч з пожежниками та робітниками ДПС, вирішуються проблемні ситуації, тренінги, складаються пам’ятки,  листи до казкових героїв, інсценування та драматизація знайомих  дитячих творів, тематичні дні та тижні проведення роботи з питань ОБЖ .

 

 

 

  

   

 

КАЛЕНДАР
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ОПИТУВАННЯ
Чи потрібно займатися з дитиною фізкультурою:
Всего ответов: 22
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід на сайт